PROJELER

Polosoft Sektörel Çözümler

Tekstil ERP
Bilişim ERP
Plastik ERP
Mobilya ERP
Tarım Pancar ERP
Mağazacılık ERP
Eczacılık ERP

SEKTÖRLER DİKEY ÇÖZÜMLER

Polosoft Tekstil Konfeksiyon ERP Yazılımı

POLOSOFT TEKSTİL KONFEKSİYON ÜRETİM YÖNETİMİ

İplikten başlayarak, kumaş, kesim, baskı, dikiş ve ütü paketle sona eren Konfeksiyon Üretim Yönetimi yapan Polosoft Tekstil ERP yazılımı ile sektördeki ialatçıların şirketlerini daha verimli yönetmesi sağlanmaktadır. Satınalma, Stok, Depo, Atölyeler, Fason Takibi, Hammadde, Yarı Mamül, Mamül süreçlerinde üretim yönetimi yapılırken, aynı zamanda Maliyet Muhasebeside yapılmaktadır. Üretim sonunda gerçek maliyetler ile tahmini maliyetler ve Fire maliyetleri izlenmektedir. 

Polosoft Pancar Yönetimi ERP Yazılımı

POLOSOFT TARIM

PANCAR ÜRETİM YÖNETİMİ

Pancar Üretim ve Pancar Muhasebesi Yönetimi, Tarım Sektörüne özgün yapısına uygun olarak geliştirlmiştir. Pancar Ekici ve Dikici tarla sahipleri ile Şeker Fabrikaları arasındaki Sözleşme ile başlayan, Üretim öncesinde dikicilere verilen destekler, avanslar ile hasat ve sonrasındaki Teslim ve Tesellüm işlemlerini uçtan uca yönetmeyi sağlayan bir çözüm paketidir. Teslim alınan Ürün Kalitesi ölçümü, Hakediş Hesapları ve Cari Hesaplar ve Ödemeler ile Muhasebe entagrasyonu ve Raporlar ile Üretim süreç yönetimi sağlanmaktadır.

Diğer taraftan, Fabrikanın üretim yönetimi, fabrika atölyeler, depolar, bakım onarım servis yönetimi, personel yönetimi ile uçtan uca şeker fabrikaları yönetimi sağlanmaktadır.

Polosoft Bilişim Sektörü ERP Yazılımı

POLOSOFT

BİLİŞİM SEKTÖRÜ

YÖNETİMİ

Bilişim sektöründe ithalat, satış, montaj, servis ve garanti hizmetleri sunan bilişim firmalarının yapısına uygun bir çözümdür. Firmaların SeriNo, Garanti No ile satış sonrası hizmetlerde ürün garanti takip işlemlerini sağlayan, barkodlu depo yönetimi sunan proje, finans, ön muhasebe, genel muhasebe ve maliyet muhasebesi modülleri ile firmaların bütün beklentilerine cevap vermektedir.

Polosoft B2B ve B2C yazılımları ile Polosoft ERP nin native entegre olması ayrıca büyük bir avantaj sağlamakta ve online depo stok ürün sistemi Web çözümlerinde sunulabilmekte ve ilave entegrasyonlara gerek yoktur. Mobile e-ticaret çözümlerimiz ile de entegre olan Polosoft ERP bilişim sektöründeki, Toptan, Perakende ve Mağazalarda kullanıma uygun özel bir çözümdür.

Polosoft Ambalaj Poşet Torba İmalat Yazılımı

POLOSOFT PLASTİK

AMBALAJ POŞET

ÜRETİM YÖNETİMİ

Plastik Ambalaj sektöründe torba, poşet gibi ürünlerin üretimini yapan firmalara özel geliştirilen, Bodinoz, Baskı, Kesim Atölyelerindeki üretim planlama ve üretimini yönetmek üzere Polosoft Plastik ERP sektördeki ihtiyaçları karşılamaktadır.

Satınalma, Üretim, Finans Yönetimi ve Muhaebe ile diğer bütün modülleri ile Polosoft Ambalaj sektörüne hizmet sunmaktadır. 

Polosoft Mağazacılık Perakende Sektörü ERP Yazılımı

POLOSOFT

MAĞAZACILIK

YÖNETİMİ

Polosoft, Perakende ve Mağazacılık sektöründe, mağaza yönetiminde, banko satış modülü, ön ve arka ofis modülleri ile satınalmadan, depoya, raf ve vitrin yönetiminden muhasebeye kadar bütün ihtiyaçları karşılayan bir çözümdür. Barkodlu, Seri, Lot, Boy, Beden, Renk, Numara, Takım gibi seçeneklere uygun bir sistemdir. Çoklu Şube ve Mağaza yapısına uygundur. POS ve Terazi cihazları ile entegrasyonlara sahiptir.

Polosoft Eczane Yönetim ERP Yazılımı

POLOSOFT ECZANE İLAÇ YÖNETİMİ

Eczane sektöründe eczane yönetimi ile birlikte, kamu kurumlarının Reçete, Doktor, SeriNo İlaç Takip Sistemi, ATC İlaç Formülasyon Veritabanı, Müşteri ve Hastalar ile Tedarik Zinciri entegrasyonları sağlanmış, Eczane Yönetiminde Dermokozmetik CRM özellikleri içeren uçtan uca sektöre özel bir ERP yazılımıdır. Perakende satış, reçete satış, kamu ve sigortalılara satış işlemleri, kurum faturaları, baoç ve alacak takibi, ön muhasebe, genel muhasebe entegre bir çözümdür. Eczanelere özel raporlama sistemi ve beyannameler ile sektöre özel bir çözüm sunulmaktadır.